Doprava zdarma při objednávce nad 2000 Kč.

Botanický ilustrovaný kalendář 2023

1 550 Kč
Vyprodáno

Limitovaná edice botanického kalendáře pro rok 2023. Letos je kolekce již vyprodána, ale pilně pracuji na dalších ilustracích pro kalendář 2024. :-) 

Kategorie: Papírnictví
Položka byla vyprodána…

Letos vůbec poprvé uvádíme do prodeje autorský nástěnný kalendář, aby Vám v roce 2023 mohly akvarelové a.ch ilustrace doma i v práci kvést doslova po celý rok!

 • Roční nástěnný kalendář jsme vyrobili ve velikosti A3 (29,7 × 42 cm).
 • Tvoří ho 13 listů (úvodní stránka a 12 měsíců) o vyšší gramáži hladkého papíru 250 g/m2 krémové barvy. (S výběrem jsme si daly hodně záležet, protože jsme chtěli, aby vzhledem odpovídal speciálnímu akvarelovému papíru, který standardně při malování používám.)
 • Horní část každého listu zdobí kvalitní detailní tisk a.ch ilustrace včetně jejího českého a latinského názvu, v dolní části pak najdete kalendárium pro daný měsíc. 
 • Nevíte, kdy rozkvétají pivoňky nebo kdy roste krokus? S botanickým a.ch kalendářem se to dozvíte, jelikož vybrané ilustrace najdete přesně u těch měsíců, ve kterých rostliny dominují. :-) 
 • Listy jsou perforované, aby bylo možné jednotlivé měsíce z kalendáře hezky odtrhávat (pokud máte obavy z poničení a chcete mít záruku zachování perfektního stavu listů, vždy lze použít nůžky nebo nožík k odstřižení či odříznutí papíru ;-). 
 • Důležitou součást, která zaručuje stabilitu kalendáře a která slouží pro vyrovnání zátěže, představuje zadní bytelná papírová deska.
 • Vsadili jsme na jemnost a uhlazenost lepené vazby, dírka na hřebíček zase poslouží pro elegantní a jednoduché zavěšení na zeď.

   

  Drobná pozornost ode mě pro všechny rychlíky:

  Každý zakoupený kus v rámci předobjednávky do pátku 7. října bude doplněn o autorské věnování. Je možné přidat i text na přání, pokud kalendář budete chtít například věnovat jako dárek. Požadované znění stačí připsat do poznámky k objednávce.

 

Náš malý tip, jak kalendář využít i poté, co splní svůj hlavní úkol:

Ani s koncem měsíce či roku se vám krása jednotlivých akvarelů nemusí ztratit z očí. Jednotlivé ilustrace si můžete na konci každého měsíce vystřihnout a zarámovat. Je to výjimečná příležitost, jak získat 12 autorských akvarelů v ceně jednoho produktu. V a.ch kalendáři 2023 najdete všechny nové oblíbené ilustrace. Hortenzie ani Pivoňka tedy samozřejmě nemůžou chybět! Hodnota jejich samotných reprodukcí je přitom 2 500 Kč. Kalendář o 12 autorských motivech, jejichž práce zabrala dohromady více než 400 hodin malování, je tak kouskem, který by bylo už jen z tohoto důvodu škoda minout.  

Ať Vám kvete celý příští rok!