Den matek už 8. května! Využijte zvýhodněné sady na rozkvetlé lněné doplňky.

Jak se starat o plecháčky, keramické hrnečky a lahve s autorskými ilustracemi?

„Můžou vaše plecháčky, hrnečky nebo lahve do myčky?“ To je jedna z nejčastějších otázek, které mi na sociální sítě chodí. A je logická. Myčku už máme doma skoro všichni a mýt něco v ruce se nám samozřejmě nechce. Tak jak to je s nádobím, které nakoupíte u mě v e-shopu?

Ilustrace myčku vydrží, ale nemusí se jim to líbit

Plecháčky, keramické hrnečky ani lahve nedoporučuji mýt v myčce na nádobí. Ne, že by nevydržely pořádnou péči, ale horko a agresivní prostředky na nádobí nemusí dělat dobře akvarelovým ilustracím. Ty můžou časem blednout a ztratit na kráse. Proto doporučuji mýt nádobí se značkou a.ch. klasicky v ruce. Plecháčky navíc po mytí i osušit, aby časem nebyly rezavé jako liška.

Informaci najdete i na e-shopu

Kdybyste si náhodou nebyli jistí, jak je to se kterým zbožím, v popisu každého plecháčku, keramického hrnku nebo lahve na e-shopu to najdete.

„Nejlépe uděláte, když ho umyjete v ruce jarovou vodou a rovnou usušíte. Sublimační tisk zvládne i mytí v myčce, ale pravidelně se nedoporučuje, motiv by časem mohl ztratit sytost.“

 

 

Odolnost potisku pravidelně testuji

Jste zvědaví, co to v myčce pro jednou udělá? Já jsem taky byla. A ne jen jednou. Než přidám nové kousky na e-shop, řádně je otestuji. Samozřejmě ne všechny. Jen jeden zkušební kus, který do prodeje nejde. V myčce dostávají řádně zabrat, ale ani po několika mytích jsem nezaznamenala rozdíl. I přes to ale nedoporučuji to dělat pravidelně. Proč? Protože mi pokaždé krvácí srdce, že by se s nimi mohlo něco stát, a na to se samozřejmě nevztahuje záruka.

Které nádobí najdete u mě na e-shopu?

Neustále rozšiřuji jak portfolio svých autorských akvarelových maleb, tak i nabídku produktů.

Právě teď u mě najdete: 

 

Novinky ukazuji pravidelně na sociálních sítích. Proto jestli nechcete o nic přijít, sledujte mě na Facebooku i Instagramu.

 

Ať vám kvete každý den.

Adéla_1

 

Podívat se do e-shopu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení