Doprava zdarma od 2 500 Kč.

O mně

Jmenuji se Adéla Chmelařová a botanický akvarel je moje vášeň

Jsem duší vesničanka, na občance inženýrka, hlavou chemička a srdcem malířka. A i když jsem strávila 5 let v Brně, ráda se znovu vracím k nám na samotu mezi lesy a pole do Východních Čech. Tady žiju, maluju a inspiruju se přírodou. Ta mě totiž fascinuje každý den. Přistupuji k ní s úctou i respektem, stejně jako k malování rostlin na papír.

 

Akvarel je láska

Jsem samouk. Vše, co o akvarelu vím, jsem načetla v knihách a na internetu. Zbytek udělala praxe. Pomalovala jsem stovky papírů a zničila několik štětců, než jsem byla s botanickými malbami natolik spokojená, že jsem založila instagramový profil a.ch watercolor. V té době mě ani nenapadlo, že by se z koníčku stala značka a mé výrobky by se dostaly nejen do českých domácností, ale i za hranice.

„Na naši krásnou přírodu bychom neměli zapomínat. Svými ilustracemi se snažím připomenout, že opravdové poklady můžeme najít všude okolo nás. Stačí se jen rozhlédnout.“ 

 

Mé zboží najdete i v kamenných obchodech

Můj online krámek není jediný, kde výrobky s mými akvarelovými ilustracemi můžete
nakoupit. Potkáte je i v některých kamenných prodejnách v ČR:

 

Nesmírně se těším, jaké další akvarelové výrobky mi do cesty život přinese

Stejně jako se vyvíjí moje tvorba, mění se i produkty s botanickými ilustracemi. Funkční věci do kuchyně jako hrnky, plecháčky a lahve jsem doplnila o lněné kolekce bytových doplňků a povlečení. Do budoucna se chci ještě více přiblížit přírodě. Proto sledujte mou cestu a novinky na Instagramu i Facebooku.

 

S láskou k akvarelu a přírodě
Adéla

Podívat se do e-shopu

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení